Elite Düğün Paketi

  • Elite Düğün Paketi
    Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi Elite Düğün Paketi

Elite Düğün Paketi

  • 25.090,00TLTakım İçeriği: Paketimiz Elite Yatak Odası, Elite Yemek Odası ve Elite Koltuk Takımı'ndan oluşmaktadır.

Ürün Tipi Genişlik Yükseklik Derinlik Peşin Fiyatı
Elite Yatak Odası - - - 8906 TL
Dolap - - -  
Karyola - - -  
Şifonyer - - -  
Komodin 2 Adet - - -  

 

Ürün Tipi Genişlik Yükseklik Derinlik Peşin Fiyatı
Elite Yemek Odası - - - 8906 TL
 
Konsol - - -  
Vitrin - - -  
Masa - - -  
Sandalye 6 Adet - - -  

 

Ürün Tipi Genişlik Yükseklik Derinlik Peşin Fiyatı
Elite Koltuk Takımı 3+3+1 - - - 7284 TL
 
Kanepe - - -  
Berjer - - -  


Balevim Mobilya'dan aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Balevim Mobilya tarafından giderilecektir. Bu süreçte Balevim Mobilya Çağrı merkezi (numarası: 0212 237 49 37) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihi itibari ile geçerlidir.

Ürünün garanti kapsamında işlem görebilmesi için dikkat edilmesi gereken noktaları buradan ulaşabilirsiniz.


Siparişlerinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek isterseniz, size yardımcı olacağız. Öncelikle önemli olan nokta, sipariş de herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.


İptal şartlarına uygun olan tüm siparişleriniz için, siparişi verdiğiniz gün veya engeç ertesi iş günü ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi 0212 237 49 37 arayarak (09:00 -19:30) ya da info@balevim.com.tr'amail atarak müşteri hizmetlerimize bilgi verebilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır (iade şartlarına uygun olarak).Üretiminden kaynaklı üründe bir sorun var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
 

İade talebinizi (0212 237 49 37) telefonu arayarak iletebilirsiniz. (09:00 19:30) ya da info@balevim.com.tr’a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirmenizi rica ederiz.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi