Resona Köşe Takımı

  • Resona Köşe Takımı

Resona Köşe Takımı

  • 9.555,00TL


  • Kampanya Hariç:9.555,00TL

Takım İçeriği: Yataklı Köşe Koltuk'tan oluşmaktadır.

İSKELET

Koltuğumuzun ana iskeleti tamamen Fırınlanmış Gürgen Ağacıdır. Mobilya 'da kullanılan ağaçların  mobilya üretimine yetersiz kaldığı için çoğu zaman ağaçlarımız yaş iken kesiliyor, eğer bahsettiğimiz bu gürgen ağacı yaş iken koltuk iskletinde kullanılırsa ilerleyen dönemde yani ağaç kurudurğunda çatlamalar meydana gelebilmektedir. Bu sorunla karşılaşmamak adına ağaçlarımız 180 C ' de fırınlanıyor. Bu sayede ağaç en sağlam haline bürünmüş oluyor.

KUMAŞ

Kumaş Olarak 1.sınıf ithal Nubuk Kumaş kullanılmıştır. Koltuk döşemesinde kulanılan kumaşlar sınırlı sayıdadır. Tüketicinin bildiği en iyi kumaş olan Tay Tüyü olarak anlatılan kumaş kullanımı gayet kolay olmasıyla beraber maliyetide çok yüksek değildir. Son zamanlarda Nubuk kumaşta adından bahsettiriyor. Nubuk kumaş deriye çok benzemesi aslında deri türevi olmasından kaynaklarnıyor. Fakat derinin o kullanımdaki dezavanjlarını almak yerine görselliği gibi avantajlarını alıyor. Nubuk kumaş derinin zımparalanması ile meydana gelmektedir. Polar Astar atılan kumaş hem daha dayanıklı hem daha görsel hem de daha kullanışlı oluyor. Fiyatlarını diğer kumaşlara oranla biraz yüksek olması güzelliğinin yanında hiç göze çarpmıyor. Renk sıkalası çok geniş olmamakla beraber daha pastel tonları bulunuyor.

SÜNGER

Sünger olarak 38 dansite FLEXİ Sünger kullanılıyor. Süngerimizin dansitesinin yüksek olması bir de ilaveten FLEXİ olması süngerimizin konforuna konfor katıyor. Oturulduğu zaman bütün omurgayı destekleyen yapısıyla kan dolaşımını hızlandırarak üzerindeki kişiyi doğrudan dinlenme pozisyonuna geçiriyor. Sert bir zeminde oturulduğunda omurga rahat edemiyeceği için vücur sürekli kasılacak ve kan dolaşımı yavaşlıyacaktır. Bu şartlar altında kişinin dinlenmesi bi yana dahada yorulacak ve rahat edemeyecektir. Bizler siz değerli müşterilerimizi bu kötü duruma sokmamak adına en rahat, en konforlu ve kaliteli ürünleri sunmaktan gurur duyarız.

Ürün Tipi Genişlik Yükseklik Derinlik
Resona Köşe Takımı 320/290 86 93


Balevim Mobilya'dan aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Balevim Mobilya tarafından giderilecektir. Bu süreçte Balevim Mobilya Çağrı merkezi (numarası: 0212 237 49 37) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihi itibari ile geçerlidir.

Ürünün garanti kapsamında işlem görebilmesi için dikkat edilmesi gereken noktaları buradan ulaşabilirsiniz.


Siparişlerinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek isterseniz, size yardımcı olacağız. Öncelikle önemli olan nokta, sipariş de herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.


İptal şartlarına uygun olan tüm siparişleriniz için, siparişi verdiğiniz gün veya engeç ertesi iş günü ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi 0212 237 49 37 arayarak (09:00 -19:30) ya da info@balevim.com.tr'amail atarak müşteri hizmetlerimize bilgi verebilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır (iade şartlarına uygun olarak).Üretiminden kaynaklı üründe bir sorun var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
 

İade talebinizi (0212 237 49 37) telefonu arayarak iletebilirsiniz. (09:00 19:30) ya da info@balevim.com.tr’a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirmenizi rica ederiz.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi