Lorin Koltuk Takımı

  • Lorin Koltuk Takımı
    Lorin Koltuk Takımı Lorin Koltuk Takımı Lorin Koltuk Takımı Lorin Koltuk Takımı Lorin Koltuk Takımı Lorin Koltuk Takımı

Lorin Koltuk Takımı


Takım İçeriği: Üçlü Kanepe (Sırt ve Ayak Mekanizmalı), Üçlü Kanepe (Sırt Mekanizmalı), Ara Modül ve Berjer'den oluşmaktadır.
Kanepe Üçlü (Sırt Mekanizmalı)
Kanepe üçlü (Sırt ve Ayak Mekanizmalı)
Berjer
Ara Modül

Ürün Tipi Genişlik Yükseklik Derinlik
Lorin Koltuk Takımı 3+3+1 - - -
 
Kanepe üçlü (Sırt ve Ayak Mekanizmalı) 300 85 105
Kanepe Üçlü (Sırt Mekanizmalı) 204 85 105
Ara Modül - - -
Berjer 80 95 90


Balevim Mobilya'dan aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Balevim Mobilya tarafından giderilecektir. Bu süreçte Balevim Mobilya Çağrı merkezi (numarası: 0212 237 49 37) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihi itibari ile geçerlidir.

Ürünün garanti kapsamında işlem görebilmesi için dikkat edilmesi gereken noktaları buradan ulaşabilirsiniz.


Siparişlerinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek isterseniz, size yardımcı olacağız. Öncelikle önemli olan nokta, sipariş de herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.


İptal şartlarına uygun olan tüm siparişleriniz için, siparişi verdiğiniz gün veya engeç ertesi iş günü ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi 0212 237 49 37 arayarak (09:00 -19:30) ya da info@balevim.com.tr'amail atarak müşteri hizmetlerimize bilgi verebilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır (iade şartlarına uygun olarak).Üretiminden kaynaklı üründe bir sorun var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
 

İade talebinizi (0212 237 49 37) telefonu arayarak iletebilirsiniz. (09:00 19:30) ya da info@balevim.com.tr’a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirmenizi rica ederiz.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi